2015 Age group

2015 (7×7) Group A

PosTeam1-st2-nd3-rd4-th5-th6-thGWDLPPlace
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------

2015 (7×7) Group B

PosTeam1-st2-nd3-rd4-th5-th6-thGWDLPPlace
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------

2015 (7×7) Group C

PosTeam1-st2-nd3-rd4-th5-th6-thGWDLPPlace
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------

2015 (7×7) Group D

PosTeam1-st2-nd3-rd4-th5-th6-thGWDLPPlace
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------

Matches 24.05.2024

Game nr.TimeFieldTeamsGroupResult
113:30LFF Training centre central court 1Tartu JK Merkuur-Juunior-FK NevežisA
213:30LFF Training centre central court 2FS Daugavpils-FA Kauno Žalgiris WhiteA
313:30LFF Training centre central court 3FA Ateitis-Benfica-FKS Ukmerge AcademyB
413:30LFF Training centre central court 4NFA BE1-FA Kauno Žalgiris GreenB
514:00LFF Training centre central court 1FC Portus Batumi-Vilnius BFAC
614:00LFF Training centre central court 2FK Garliava-FK Marijampole SuduvaC
714:00LFF Training centre central court 3FA Hegelmann-FC JonavaD
814:00LFF Training centre central court 4FA Kauno Tauras-Põhja-Tallinna JK VoltaD
914:30LFF Training centre central court 1Tartu JK Merkuur-Juunior-FS DaugavpilsA
1014:30LFF Training centre central court 2FK Nevežis-FA Kauno Žalgiris WhiteA
1114:30LFF Training centre central court 3FA Ateitis - Benfica-NFA BE1B
1214:30LFF Training centre central court 4FKS Ukmerge Academy-FA Kauno Žalgiris GreenB
1315:00LFF Training centre central court 1FC Portus Batumi-FK GarliavaC
1415:00LFF Training centre central court 2Vilnius BFA-FK Marijampole SuduvaC
1515:00LFF Training centre central court 3FA Hegelmann-FA Kauno TaurasD
1615:00LFF Training centre central court 4FC Jonava-Põhja-Tallinna JK VoltaD
1715:30LFF Training centre central court 1Tartu JK Merkuur-Juunior-FC Dynamo KyivA
1815:30LFF Training centre central court 2FK Nevežis-FS DaugavpilsA
1915:30LFF Training centre central court 3FA Ateitis-Benfica-FA Kauno Žalgiris GreenB
2015:30LFF Training centre central court 4FKS Ukmerge Academy-NFA BE1B
2116:00LFF Training centre central court 1FC Portus Batumi-FK Marijampole SuduvaC
2216:00LFF Training centre central court 2Vilnius BFA-FK GarliavaC
2316:00LFF Training centre central court 3FA Hegelmann-Põhja-Tallinna JK VoltaD
2416:00LFF Training centre central court 4FC Jonava-FA Kauno TaurasD

Matches 25.05.2024

Game nr.TimeFieldTeamsGroupResult
258:30LFF Training centre central court 1FK Nevežis-FC Dynamo KyivA
268:30LFF Training centre central court 2Rakvere JK Tarvas-FA Ateitis-BenficaB
278:30LFF Training centre central court 3FC Portus Batumi-FC PasvalysC
288:30LFF Training centre central court 4FA Hegelmann-FC Peipsi United JuniorD
299:00LFF Training centre central court 1Tartu JK Merkuur-Juunior-FA Kauno Žalgiris WhiteA
309:00LFF Training centre central court 2FKS Ukmerge Academy-Puhja SpordiklubiB
319:00LFF Training centre central court 3Vilnius BFA-FC TallinnC
329:00LFF Training centre central court 4FC Jonava-FK Vilnius ŽalgirisD
339:30LFF Training centre central court 1FA Minija-FS DaugavpilsA
349:30LFF Training centre central court 2NFA BE1-Rakvere JK TarvasB
359:30LFF Training centre central court 3FK Garliava-FC PasvalysC
369:30LFF Training centre central court 4FA Kauno Tauras-FC Peipsi United JuniorD
3710:00LFF Training centre central court 1FC Dynamo Kyiv-FA Kauno Žalgiris WhiteA
3810:00LFF Training centre central court 2FA Kauno Žalgiris Green-Puhja SpordiklubiB
3910:00LFF Training centre central court 3FC Tallinn-FK Marijampole SuduvaC
4010:00LFF Training centre central court 4FK Vilnius Žalgiris-Põhja-Tallinna JK VoltaD
4110:30LFF Training centre central court 1FA Minija-Tartu JK Merkuur-JuuniorA
4210:30LFF Training centre central court 2FKS Ukmerge Academy-Rakvere JK TarvasB
4310:30LFF Training centre central court 3Vilnius BFA-FC PasvalysC
4410:30LFF Training centre central court 4FC Jonava-FC Peipsi United JuniorD
4511:00LFF Training centre central court 1FA Minija-FK NevežisA
4611:00LFF Training centre central court 2FA Ateitis-Benfica-Puhja SpordiklubiB
4711:00LFF Training centre central court 3FC Tallinn-FC Portus BatumiC
4811:00LFF Training centre central court 4FK Vilnius Žalgiris-FA HegelmannD
4911:30LFF Training centre central court 1FS Daugavpils-FC Dynamo KyivA
5011:30LFF Training centre central court 2FA Kauno Žalgiris Green-Rakvere JK TarvasB
5111:30LFF Training centre central court 3FC Pasvalys-FK Marijampole SuduvaC
5211:30LFF Training centre central court 4Põhja-Tallinna JK Volta-FC Peipsi United JuniorD
5312:00LFF Training centre central court 1FA Kauno Žalgiris White-FA MinijaA
5412:00LFF Training centre central court 2NFA BE1-Puhja SpordiklubiB
5512:00LFF Training centre central court 3FC Tallinn-FK GarliavaC
5612:00LFF Training centre central court 4FA Kauno Tauras-FK Vilnius ŽalgirisD
5712:30LFF Training centre central court 1FC Dynamo Kyiv-FA MinijaA
5812:30LFF Training centre central court 2Rakvere JK TarvasPuhja SpordiklubiB
5912:30LFF Training centre central court 3FC Pasvalys-FC TallinnC
6012:30LFF Training centre central court 4FC Peipsi United Junior-FK Vilnius ŽalgirisD
6113:15LFF Training centre central court 1A6-B6(21-24th place)
6213:15LFF Training centre central court 2A5-B5(17-20th place)
6313:15LFF Training centre central court 3A4-B4(13-16th place)
6413:15LFF Training centre central court 4A3-B3(9-12th place)1x30 minutes
6513:50LFF Training centre central court 1A2-B2(5-8th place)1x30 minutes
6613:50LFF Training centre central court 2A1-B1(1-4th place)1x30 minutes
6713:50LFF Training centre central court 3C6-D6(21-24th place)
6813:50LFF Training centre central court 4C5-D5(17-20th place)
6914:25LFF Training centre central court 1C4-D4(13-16th place)
7014:25LFF Training centre central court 2C3-D3(9-12th place)1x30 minutes
7114:25LFF Training centre central court 3C2-D2(5-8th place)1x30 minutes
7214:25LFF Training centre central court 4C1-D1(1-4th place)1x30 minutes

Matches 26.05.2024

Game nr.TimeFieldTeamsGroupResult
738:00LFF Training centre central court 1A6-C6(21-24th place)
748:00LFF Training centre central court 2A5-C5(17-20th place)
758:00LFF Training centre central court 3A4-C4(13-16th place)
768:00LFF Training centre central court 4A3-C3(9-12th place)1x30 minutes
778:35LFF Training centre central court 1A2-C2(5-8th place)1x30 minutes
788:35LFF Training centre central court 2A1-C1(1-4th place)1x30 minutes
798:35LFF Training centre central court 3B6-D6(21-24th place)
808:35LFF Training centre central court 4B5-D5(17-20th place)
819:10LFF Training centre central court 1B4-D4(13-16th place)
829:10LFF Training centre central court 2B3-D3(9-12th place)1x30 minutes
839:10LFF Training centre central court 3B2-D2(5-8th place)1x30 minutes
849:10LFF Training centre central court 4B1-D1(1-4th place)1x30 minutes
859:45LFF Training centre central court 1A6-D6(21-24th place)
869:45LFF Training centre central court 2A5-D5(17-20th place)
879:45LFF Training centre central court 3A4-D4(13-16th place)
889:45LFF Training centre central court 4A3-D3(9-12th place)1x30 minutes
8910:20LFF Training centre central court 1A2-D2(5-8th place)1x30 minutes
9010:20LFF Training centre central court 2A1-D1(1-4th place)1x30 minutes
9110:20LFF Training centre central court 3B6-C6(21-24th place)
9210:20LFF Training centre central court 4B5-C5(17-20th place)
9310:55LFF Training centre central court 1B4-C4(13-16th place)
9410:55LFF Training centre central court 2B3-C3(9-12th place)1x30 minutes
9510:55LFF Training centre central court 3B2-C2(5-8th place)1x30 minutes
9610:55LFF Training centre central court 4B1-C1(1-4th place)1x30 minutes