2014 Age group

2014 (7×7) Group A

PosTeam1-st2-nd3-rd4-th5-th6-thGWDLPPlace
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------

2014 (7×7) Group B

PosTeam1-st2-nd3-rd4-th5-th6-thGWDLPPlace
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------

2014 (7×7) Group C

PosTeam1-st2-nd3-rd4-th5-th6-thGWDLPPlace
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------

2014 (7×7) Group D

PosTeam1-st2-nd3-rd4-th5-th6-thGWDLPPlace
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------
0-----------

Matches 24.05.2024

Game nr.TimeFieldTeamsGroupResult
116:30LFF Training centre central court 1FC Dynamo Kyiv-FA HegelmannA
216:30LFF Training centre central court 2Vilnius FK Žalgiris-FC Portus BatumiA
316:30LFF Training centre central court 3FC Riga 2014-TJK LegionB
416:30LFF Training centre central court 4NFA BE1-FC JonavaB
517:00LFF Training centre central court 1FA Ateitis-Benfica-Puhja SpordiklubiC
617:00LFF Training centre central court 2FA Dainava-ŠSPC RadviliškisC
717:00LFF Training centre central court 3FC Riga-FK GarliavaD
817:00LFF Training centre central court 4FA Tartu Kalev-FA TorusD
917:30LFF Training centre central court 1FC Dynamo Kyiv-Vilnius FK ŽalgirisA
1017:30LFF Training centre central court 2FA Hegelmann-FC Portus BatumiA
1117:30LFF Training centre central court 3FC Riga 2014-NFA BE1B
1217:30LFF Training centre central court 4TJK Legion-FC JonavaB
1318:00LFF Training centre central court 1FA Ateitis-Benfica-FA DainavaC
1418:00LFF Training centre central court 2Puhja Spordiklubi-ŠSPC RadviliškisC
1518:00LFF Training centre central court 3FC Riga-FA Tartu KalevD
1618:00LFF Training centre central court 4FK Garliava-FA TorusD
1718:30LFF Training centre central court 1FC Dynamo Kyiv-FC Portus BatumiA
1818:30LFF Training centre central court 2FA Hegelmann-Vilnius FK ŽalgirisA
1918:30LFF Training centre central court 3FC Riga 2014-FA Kauno ŽalgirisB
2018:30LFF Training centre central court 4TJK Legion-NFA BE1B
2119:00LFF Training centre central court 1FA Ateitis-Benfica-ŠSPC RadviliškisC
2219:00LFF Training centre central court 2Puhja Spordiklubi-FA DainavaC
2319:00LFF Training centre central court 3FC Riga-FA TorusD
2419:00LFF Training centre central court 4FK Garliava-FA Tartu KalevD

Matches 25.05.2024

Game nr.TimeFieldTeamsGroupResult
2515:00LFF Training centre central court 1FC Džiugas-FC Dynamo KyivA
2615:00LFF Training centre central court 2FA Hegelmann-FK Gargždu BangaA
2715:00LFF Training centre central court 3FC Jonava-FC Riga 2014B
2815:00LFF Training centre central court 4FK Atmosfera Mažeikiai-TJK LegionB
2915:30LFF Training centre central court 1FK Gintaras-FA Ateitis-BenficaC
3015:30LFF Training centre central court 2FA Taurages Tauras-Puhja SpordiklubiC
3115:30LFF Training centre central court 3KFA Klaipeda-FC RigaD
3215:30LFF Training centre central court 4FM Vilniaus Vytis-FK GarliavaD
3316:00LFF Training centre central court 1FC Džiugas-Vilnius FK ŽalgirisA
3416:00LFF Training centre central court 2FK Gargždu Banga-FC Portus BatumiA
3516:00LFF Training centre central court 3FA Kauno Žalgiris-NFA BE1B
3616:00LFF Training centre central court 4FK Atmosfera Mažeikiai-FC JonavaB
3716:30LFF Training centre central court 1FA Dainava-FK GintarasC
3816:30LFF Training centre central court 2FA Taurages Tauras-ŠSPC RadviliškisC
3916:30LFF Training centre central court 3KFA Klaipeda-FA Tartu KalevD
4016:30LFF Training centre central court 4FM Vilniaus Vytis-FA TorusD
4117:00LFF Training centre central court 1FA Hegelmann-FC DžiugasA
4217:00LFF Training centre central court 2FK Gargždu Banga-FC Dynamo KyivA
4317:00LFF Training centre central court 3FK Atmosfera Mažeikiai-FC Riga 2014B
4417:00LFF Training centre central court 4TJK Legion-FA Kauno ŽalgirisB
4517:30LFF Training centre central court 1FA Taurages Tauras-FA Ateitis-BenficaC
4617:30LFF Training centre central court 2Puhja Spordiklubi-FK GintarasC
4717:30LFF Training centre central court 3FC Riga-FM Vilniaus VytisD
4817:30LFF Training centre central court 4KFA Klaipeda-FK GarliavaD
4918:00LFF Training centre central court 1FK Gargždu Banga-Vilnius FK ŽalgirisA
5018:00LFF Training centre central court 2FC Portus Batumi-FC DžiugasA
5118:00LFF Training centre central court 3FK Atmosfera Mažeikiai-NFA BE1B
5218:00LFF Training centre central court 4FA Kauno Žalgiris-FC JonavaB
5318:30LFF Training centre central court 1FA Taurages Tauras-FA DainavaC
5418:30LFF Training centre central court 2ŠSPC Radviliškis-FK GintarasC
5518:30LFF Training centre central court 3FM Vilniaus Vytis-FA Tartu KalevD
5618:30LFF Training centre central court 4FA Torus-KFA KlaipedaD
5719:00LFF Training centre central court 1FK Gargždu Banga-FC DžiugasA
5819:00LFF Training centre central court 2FK Atmosfera Mažeikiai-FA Kauno ŽalgirisB
5919:00LFF Training centre central court 3FA Taurages Tauras-FK GintarasC
6019:00LFF Training centre central court 4KFA Klaipeda-FM Vilniaus VytisD
6119:45LFF Training centre central court 1A6-B6(21-24th place)
6219:45LFF Training centre central court 2A5-B5(17-20th place)
6319:45LFF Training centre central court 3A4-B4(13-16th place)
6419:45LFF Training centre central court 4A3-B3(9-12th place)1x30 minutes
6520:20LFF Training centre central court 1A2-B2(5-8th place)1x30 minutes
6620:20LFF Training centre central court 2A1-B1(1-4th place)1x30 minutes
6720:20LFF Training centre central court 3C6-D6(21-24th place)
6820:20LFF Training centre central court 4C5-D5(17-20th place)
6920:55LFF Training centre central court 1C4-D4(13-16th place)
7020:55LFF Training centre central court 2C3-D3(9-12th place)1x30 minutes
7120:55LFF Training centre central court 3C2-D2(5-8th place)1x30 minutes
7220:55LFF Training centre central court 4C1-D1(1-4th place)1x30 minutes

Matches 26.05.2024

Game nr.TimeFieldTeamsGroupResult
7311:30LFF Training centre central court 1A6-C6(21-24th place)
7411:30LFF Training centre central court 2A5-C5(17-20th place)
7511:30LFF Training centre central court 3A4-C4(13-16th place)
7611:30LFF Training centre central court 4A3-C3(9-12th place)1x30 minutes
7712:05LFF Training centre central court 1A2-C2(5-8th place)1x30 minutes
7812:05LFF Training centre central court 2A1-C1(1-4th place)1x30 minutes
7912:05LFF Training centre central court 3B6-D6(21-24th place)
8012:05LFF Training centre central court 4B5-D5(17-20th place)
8112:40LFF Training centre central court 1B4-D4(13-16th place)
8212:40LFF Training centre central court 2B3-D3(9-12th place)1x30 minutes
8312:40LFF Training centre central court 3B2-D2(5-8th place)1x30 minutes
8412:40LFF Training centre central court 4B1-D1(1-4th place)1x30 minutes
8513:15LFF Training centre central court 1A6-D6(21-24th place)
8613:15LFF Training centre central court 2A5-D5(17-20th place)
8713:15LFF Training centre central court 3A4-D4(13-16th place)
8813:15LFF Training centre central court 4A3-D3(9-12th place)1x30 minutes
8913:50LFF Training centre central court 1A2-D2(5-8th place)1x30 minutes
9013:50LFF Training centre central court 2A1-D1(1-4th place)1x30 minutes
9113:50LFF Training centre central court 3B6-C6(21-24th place)
9213:50LFF Training centre central court 4B5-C5(17-20th place)
9314:25LFF Training centre central court 1B4-C4(13-16th place)
9414:25LFF Training centre central court 2B3-C3(9-12th place)1x30 minutes
9514:25LFF Training centre central court 3B2-C2(5-8th place)1x30 minutes
9614:25LFF Training centre central court 4B1-C1(1-4th place)1x30 minutes